About

«AVIATOR» – романтичний, веселий і енергійний музичний колектив України. Гурт вже більше 10 років на сцені в одному зірковому складі: Ігор Воєвуцький, Андрій Сторож, Дмитро Тодорюк. За час творчості, фронтмени змогли завоювати слухача своєю щирістю і позитивом. А тим кому пощастило побувати хоча б на одному концерті, стали на довгі роки відданими шанувальниками творчості AVIATOR.

Вперше Дмитро Тодорюк та Ігор Воєвуцький познайомилися в 2004 році на телепроекті “Шанс”. У той час саунд-продюсером проекту був Юрій Нікітін. З цього моменту і народилася ідея про бойз-бенд, а саме про тріо. Так в гурті з’явився Андрій Сторож. 29 травня 2005 на гала-концерті четвертого сезону проекту “Шанс”, AVIATOR вперше виступив з хітом “Возвращайся” у складі: Ігор Воєвуцький — гітара, Андрій Сторож — ударні, Дмитро Тодорюк — клавішні.

«Песни должны быть спеты от чистого сердца»

Золоті хіти групи: “Подарок”, “Рыжая”, “Не удержать”, “Запрещаю”, “За высокими березами”, “Возвращайся”, “Без тебя”, “Наташа”, “Воздухом”. Ці пісні відзначені теплими відгуками слухачів топ-радіостанцій СНД.

З 2005 по 2012 роки гурт співпрацював з продюсерським центром “MAMAMUSIC”. За цей час солісти встигли стати “Открытием года”, здобути “Золотой диск” за продажі свого першого альбому “В эфире”, неодноразово отримували нагороди “Песни года”. У 2009 році AVIATOR стали володарями статуетки “Золотой граммофон” за кращий рімейк.

Зараз гурт продовжує активне творче життя вже під своїм лейблом “AVIATOR MUSIC”. Колектив успішно працює самостійно: записує пісні, знімає нові відеокліпи, дає сольні концерти. Роботи музикантів, вже за перші дні ротацій, встигли отримати схвальні відгуки слухачів, і стати лідерами українських хіт-парадів.

AVIATOR – це музичний лідер, який більше 10 років на сцені дивує публіку своїми концертними шоу, дарує заряд енергії і надихає шанувальників і шанувальниць на романтичні вчинки.