News
Зухвало і сексуально: AVIATOR представив новий кліп “КОКТЕЙЛЬ”

Гурт AVIATOR презентував відео на провокаційний трек “КОКТЕЙЛЬ”. Його автор — хітмейкер Антон Пустовий, а над звучанням синглу працював саундпродюсер Андрій Тимощик.

AVIATOR_COCKTAIL_3

“КОКТЕЙЛЬ” — це зовсім нова для гурту історія. Ми вдячні всій команді, яка працювала і над піснею, і над відео на неї, за те, що чітко передали наш внутрішній стан. Говорити про пристрасть і секс відкрито не соромно, особливо якщо робити це красиво. Думаємо, нам це вдалося!” — коментують учасники AVIATOR Андрій Сторож та Дмитро Тодорюк.

AVIATOR_COCKTAIL_4

AVIATOR_COCKTAIL_5

AVIATOR_COCKTAIL_6

Зйомки проходили в одному з топових київських готелів. Над візуалізацією треку працював відомий український кліпмейкер Радіслав Лукін, а головною героїнею кліпу — тією самою п’янкою дівчиною-“коктейлем”, що зводить з розуму по черзі обох фронтменів AVIATOR’а — було обрано танцівницю Юлію Фролову-Татарінцеву. До речі, в інтимних сценах у спальні вона з’являється у спідній білизні колекції “A Fight” від співачки Анни Добриднєвої. “Відповідальність за секс у нашому кліпі ми, не замислюючись, передоручили дівчатам! Думаємо, чоловіки нас зрозуміють!” — посміхаються виконавці.

“КОКТЕЙЛЬ” вже можна подивитися на YouTube-каналі гурту AVIATOR, а трек доступний на всіх цифрових майданчиках.