News
Гурт AVIATOR запустив власне тревел-шоу, не встаючи з дивану

Пілотний випуск міні-програми “Диванні туристи” вже доступний на YouTube-каналі артистів.

Наскільки легко подорожувати в домашніх умовах, якщо не брати до уваги маршрут “кімната-кухня-кімната”? На це питання наважилися відповісти солісти гурту AVIATOR Андрій Сторож і Дмитро Тодорюк, які стартували з авторським тревел-шоу “Диванні туристи”. Тема подорожей для хлопців не є новою: під час всеукраїнського туру “По небу” на одному з найбільших українських інформаційних порталів виходив їхній блог під назвою “Бортовий щоденник”, у якому було детально описано враження від кожного гастрольного міста.

ANDRIY STOROZH

— Скажемо відверто: нам не вистачає гастролей! — посміхаються Андрій і Дмитро. — Тим більше, що цей рік для нашої “банди” — ювілейний… Плани довелося змінювати та “перекроювати”, самим — перелаштовуватися, але “заряд” на отримання вражень від міст і містечок залишився. Так і виник формат “Диванних туристів”.

DMYTRO TODORIUK

Варто зазначити, що артисти самостійно готують програму на кожному з етапів, починаючи зі сценарію та закінчуючи монтажем:

— Це точно не заради того, аби щось комусь довести. Так цікавіше й трушніше! Тим більше — нам є про що розповісти. Ми завжди, приїжджаючи куди-небудь на концерт, виділяємо певний час на прогулянки та “знайомство” з місцевістю. Зараз просто з’явився час розкласти все побачене по “поличках” і зацікавити мандрами своєю країною після скасування карантину. Бо воно дійсно того варте!

“Пілот” “Диванних туристів” присвячено місту Луцьк. Усього заплановано 25 випусків.