News
26/03/2019
“Авіатор” Дмитро Тодорюк отримав престижну театральну премію

Один із фронтменів гурту AVIATOR став режисером найкращого дитячого спектаклю року.

Дмитро Тодорюк відомий не тільки як один із музичних “льотчиків”, співак і автор пісень. Він також всерйоз захоплений театром, і як актор, і як режисер. Про серйозність цієї справи самі за себе говорять результати: опера-казка “Король Дроздобород”, режисером-постановником якої є Дмитро, визнано найкращою постановкою для дітей за версією премії “Київська Пектораль”, церемонія нагородження якої відбулася вчора, 25 березня.

imgbig

– Ставити дитячі спектаклі – це величезна відповідальність, коментує Тодорюк. – Я пишаюся тим, яку роботу всій нашій команді вдалося виконати та знайти цей діамант! Ми постаралися зробити її в тому ритмі, у якому сучасні діти звикли сприймати інформацію. Цю перемогу я присвячую трупі театру (Київського муніципального театру опери і балету, в якому проходить постановка – прим.) за їх кропітку працю і відданість своїй справі!

web _MG_7593

Варто зазначити, що це не перша нагорода Дмитра як театрального режисера: у 2010 році він завоював “Пектораль” за найкращу музичну виставу року постановкою комічної опери “Перси Тіресія”.

Світова прем’єра україномовної опери-казки “Король Дроздобород” композитора Юрія Шевченка відбулася восени минулого року.

Премію України в галузі театрального мистецтва “Київська Пектораль” засновано в 1992 році Спілкою театральних діячів України за підтримки Головного управління культури КМДА. Заповітну статуетку виконано у вигляді царської скіфської прикраси IV ст. до н.е.